Menü

Lawrence savaş fotoğrafçısı oynamak

3 Mart 2015 - Magazin

Jennifer

Aktris Jennifer Lawrence Addario adlı anı dayalı Steven Spielberg tarafından yönetilen bir filmde, savaş fotoğrafçısı Lynsey Addario oynayacak.

Pulitzer ödüllü gazeteci Afganistan, Irak, Darfur ve Kongo Demokratik Cumhuriyeti (DKC) çatışmaların kurbanlarına fotoğrafladı.

O da Libya’da kaçırıldı.

Onun kitabı, Ben Do neler var: geçen ay yayımlandı zaman Aşk Ve Of War Bir Fotoğrafçının Hayat bir film stüdyosu teklif savaşın konusu oldu.

Tarihi dedi Warner Bros film stüdyosu filmi, yıldız üretmek ve Lawrence Amerikan Sniper Andrew Lazar doğrudan bağlı Spielberg ile kitabın haklarını güvence altına etmişti.

Kitabın alıntılar New York Times Magazine çıktı sonra birkaç diğer stüdyoları, yönetmenler ve aktrisler, projeyi izlemekte olduğu bildirildi.

Onlar Reese Witherspoon ile Çalışma Başlık bulunur; Darren Aronofsky ve aktris Natalie Portman; Wall Street’in Margot Robbie Of Kurt; ve ümit Weinstein Company, proje için George Clooney snare.

Addario adlı kitabı o Taliban rejimi sırasında uğradığı Afgan fotoğrafladı sonrası 9/11 işgali sırasında Afganistan’da harcanan zaman ona zaman detayları.

Addario adlı çalışması ile vurgulanan çatışma Diğer kurbanları DRC tecavüze uğradığını Darfur ve kadınlarda yaşayanların soykırımı vardır.

Kitap aynı zamanda O yakalanır ve iç savaş sırasında altı gün boyunca fiziksel istismara maruz dört New York Times gazetecilerden biriydi 2011 yılında sadık Libya güçlerinin elinde kendi azap belgelemektedir.

Addario da özel hayatını tartışır ve o iş yerinde tanık sahneleri, kendi bir aile için arzusunu artan nasıl kocasını nasıl tanıştığını ve nasıl o bir anne ve bir savaş muhabiri olarak hem hayatını yaşamayı öğrendi ortaya koymaktadır.

Bir Cevap Yazın